Честь і слава захисникам Вітчизни

Прізвища ветеранів Другої світової війни, учасників війни в Афганістані, ветеранів-чорнобильців та учасників бойових дій в АТО/ООС занесенено на районну Дошку пошани «Гордість Любашівщини». 

Урочисте відкриття відбулося в рамках святкування 28-ї річниці Незалежності України. Голова райдержадміністрації Віталій Лабуш і голова райради Сергій Паровик у своїх промовах відзначили, що окрасою краю є його родючі землі, глибокі традиції і велика культурна спадщина. Проте справжнє багатство — це трудящі і добропорядні жителі району —  справжні патріоти, які у важкі часи мужньо воювали з фашистами на фронтах Другої світової війни, відстоювали інтереси держави у «гарячих» точках, ліквідовували наслідки техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС й нині боронять незалежність країни на Донбасі. Слова вдячності прозвучали на честь кращих працівників усіх галузей, які працюють, щоб район впевнено і плідно розвивався. 

Депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко свої щирі вітання підкріпив грамотами облради. Їх вручили родичам Миколи Коверзюка, Василя Саракія та Івана Євича, котрі вдруге добровільно пішли на східний фронт боронити неньку Україну. 

Багато жителів району, які в основу свого життя поклали працю, добробут і розвиток краю, удостоїлися спільних грамот районної влади, а також Любашівської селищної ОТГ.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті