Урочистості, присвячені Дню захисника України

З нагоди Дня захисника України в Одесі відбулися спільний молебень представників різних конфесій та церемонія покладання квітів на місці спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси й області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції (пр-т Шевченка, 4).

У заході взяли участь: голова Одесь­кої обласної ради Сергій Пара­щенко, заступник голови обласної ради Юрій Дімчогло, голова обласної державної  адміністрації Максим Куций, заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський, військовослужбовці, воїни-учасники АТО, представники духовенства, ветеранських та громадських організацій, волонтери, активісти та мешканці міста. Захід розпочався з вітальних промов.

«Шановні воїни! Ще з козацьких часів свято Покрови було Днем захисника Вітчизни. Тож 14 жовтня справедливо вписане у календар української історії як День захисника України та День Українського козацтва. Низький уклін та глибока повага воїнам, які вступили до лав української армії та стали на захист єдності нашої держави. Від імені моїх колег-депутатів та від себе особисто вітаю вас зі святом і нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!», – звернувся до усіх присутніх Сергій Паращенко.

Далі представники духовенства прочитали спільну молитву за Україну, та всі учасники заходу вшанували загиблих воїнів, які полягли, захищаючи кордони й незалежність нашої країни.

Після церемонії покладання квітів відбулися проголошення клятви на вірність Батьківщині ліцеїстів Військово-морського ліцею м. Одеси, а також урочисте нагородження на честь Дня захисника України.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті