Іван Юнг

Російська пропаганда американським коштом

«Так званий Концерт Єдності ображає українців та ставить під загрозу американські цінності.

Побрехеньки великого калібру

«Кремль нахабно оббрехав Гілларі Клінтон», – із таким заголовком вийшла в німецькому «Більді» стаття про нещодавню заяву прес-секретарки МЗС РФ Марії Захарової.

Свято порозуміння

У неділю в Одеському кафедральному соборі св.

України це стосується

Опублікований минулої п’ятниці на сайті Державного департаменту США санкційний список провідних російських компаній оборонної та стратегічних галузей знову, як і в липні цього року, потрапив на пер

Титул по блату

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адганом Гебреєзус призначив президента Зімбабве Роберта Мугабе посланцем доброї волі ВООЗ.

Корупційний інтернаціонал

«Поліпшення настане лише тоді, коли ми побачимо ефективну діяльність поліціянтів, а не ту дурницю, що зараз. Аварійність на наших шляхах пекельна.

Корупція реальна та вигадана

Як стверджує організація «Трансперенсі Інтер­нешнл», Україна перебуває в нижній третині списку країн світу за індексом сприйняття корупції.

Айк Овакимян: «Я стараюсь сделать людей счастливыми»

– Дарить радость людям – величайшее удовольствие.

Вогонь та лють президентського «Твіттера»

Північна Корея збирається бучно відзначити «надважливу подію», як сказано було в офіційному державному повідомленні. І це не тільки 69-та річниця проголошення незалежності.

Свобода до кінчика носа

«У супермаркеті торговельної мережі «Алді», що у британському Нортгемптоні, біля каси встановили табличку «На цій касі алкоголь не продається.

Між ковадлом республіканців і молотом демократів

Обговорення санкційного закону, майже одностайно ухваленого Палатою представників і Сенатом та підписаного президентом США, не припиняються досі.

Біла ворона республіканців

«Драматичне нічне голосування не принесло республіканцям перемоги у скасуванні «Обамакер», – сповістила агенція «Сі-Ен-Ен» у п’ятницю.

Нам Україну храни!

Вчора віряни вшановували пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира та відзначали День хрещення Київської Руси-України – свято, запроваджене Указом Президента України № 668/2008 від 25 липн

Не тягти Сірка за хвіст

Чи доводилося вам, шановний читачу, відкладати рішення щодо неприємної проблеми аж до того часу, коли вона вже потребувала нагального вирішення і вирішувалася, вл

Радикал в консерваторской шкуре

Эксцентричность нынешнего президента Соединенных Штатов Америки Дональда Трампа, вероятно, останется чуть ли не единственным воспоминанием о нем в странах Восточной Европы после того, как он освобо

Сторінки