Іван Юнг

Не називайте їх старими

У 2014 році Україна ввійшла у період перманентних виборів.

Вбиваючи одне одного

Згідно зі звітом, опублікованим чотири дні тому американською «Вашингтон Пост», минулого року поліцейські США під час виконання своїх обов’язків застрелили 987 осіб.

Охороняючи закон навпомацки

«Вже найближчим часом незалежні інспектори перевірять, як офіцери та керівники поліції всіх ланок знають законодавство і усвідомлюють, що реформа правоохоронної сфери має вирішальне значення для зр

Обличчя під знаком питання

Вже цитоване колись нами популярне видання «Лос-Анджелес Віклі», засноване аж 1978 року, переживає тепер не найкращі часи.

Небезпечна гра у власні ворота

Несподівана зміна точки зору провідного видання Демократичної партії США щодо ним же розпочатої інформаційної кампанії не може не викликати подиву.

Отрута соціалізму

Союз орендарів Пасадени, містечка в американському окрузі Каліфорнія, б’є на сполох.

Світова криза пристойності

Альпіністи-любителі напевно чули безліч розповідей та байок колег, як маленький камінець, зачеплений необережним туристом, переростає в некеровану свавільну стихію лавини.

«Гнилий оселедець» Кремля

Минулого тижня Міністерство оборони Російської Федерації поширило сенсаційну заяву, нібито військові США підтримують ІДІЛ, убезпечуючи відхід її бойовиків з оточе

Російська пропаганда американським коштом

«Так званий Концерт Єдності ображає українців та ставить під загрозу американські цінності.

Побрехеньки великого калібру

«Кремль нахабно оббрехав Гілларі Клінтон», – із таким заголовком вийшла в німецькому «Більді» стаття про нещодавню заяву прес-секретарки МЗС РФ Марії Захарової.

Свято порозуміння

У неділю в Одеському кафедральному соборі св.

України це стосується

Опублікований минулої п’ятниці на сайті Державного департаменту США санкційний список провідних російських компаній оборонної та стратегічних галузей знову, як і в липні цього року, потрапив на пер

Титул по блату

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адганом Гебреєзус призначив президента Зімбабве Роберта Мугабе посланцем доброї волі ВООЗ.

Корупційний інтернаціонал

«Поліпшення настане лише тоді, коли ми побачимо ефективну діяльність поліціянтів, а не ту дурницю, що зараз. Аварійність на наших шляхах пекельна.

Корупція реальна та вигадана

Як стверджує організація «Трансперенсі Інтер­нешнл», Україна перебуває в нижній третині списку країн світу за індексом сприйняття корупції.

Сторінки