Людмила Шелих

До нас прийшов таємний покупець

Відділення поштового зв’язку «Балта-1» Одеською дирекцією «Укрпошта» визнано найкращим в області з якості обслуговування клієнтів за результатами перевірки «Таємний покупець».

«У кожній картині має бути своє небо»

Борис Кольцов – людина творча, незвичайна: він художник, іконописець, архітектор.

Безкоштовно їхати – не означає безкоштовно везти

Керівники райдержадміністрації, районної ради та сільських рад, представники перевізників автобусних маршрутів, громадських організацій, які об’єднують пільговиків при проїзді у громадському трансп

На сході йшлося…

У Балтському районі до реалізації програми «Народний бюджет-2013» готувалися заздалегідь: вивчалася громадська думка, визначалися пріоритети.

Мріє створити свою школу

Представниця Балти Вікторія Рихлецька за ре–зультатами Все–українського конкурсу здобула титул «Міс Бла–говіст–2012».

Рятувала від спраги, дарувала життя «Шипота»

Колись, дуже давно, коли життя було суцільною боротьбою за існування, мешканці села Обжилого Андріян Пушкар, Олексій Срібняк, Микита Косановський ходили всюди, шукаючи місце для криниці.

На хвилі взаєморозуміння

Минули часи, коли підприємства, крім випуску продукції та виконання плану, нічим іншим не переймалися, в умовах же ринку на вищому рівні постали питання збуту продукції.

Профспілки захищати інтереси працюючих

Процес роздержавлення підприємств, реформування АПК, утворення бізнесових структур не міг не позначитися на діяльності профспілок та їхній взаємодії з владою.

Життя рад виїзний прийом у пiщанiй

Така форма дiяльностi районної влади, як органiзацiя виїзних прийомів громадян у селах, вже на практиці довела свою ефективність.

Фоторепортаж мета об’єднує

Пужайкове приємно порадувало відремонтованими дорогами. Хоч з моменту нашої останньої зустрiчi з тамтешнім сільським головою В.Ф. Івоненком минуло кілька мiсяцiв, зміни в селі сталися помiтнi.

Медицина на користь всієї громади

Охорона здоров’я – один з головних пріоритетів влади Балтського району.

Лицарі добра і правди

Два славних українських майстри літературного слова – відомий поет-гуморист Степан Олійник та знаменитий прозаїк Олесь Гончар народилися в один день з різницею у десять років.

Так буває, коли робота до душі

Він малював з дитинства. Як усі діти війни, знав ціну життю. І це посилювало його природне відчуття прекрасного. На заняттях гуртка з живопису у Балтському будинку піонерів школяр Б.

Балта – місто швачок

Щоранку на швейну фабрику, що розташована в центрі Балти, поспішають майстрині. Така специфіка виробництва – “жіноча”. Працюють тут не лише жінки місцеві, а й з інших населених пунктів.

У полі зору депутата

Вже майже п’ятнадцять років живе в Лісничівці Балтського району Марія Кашубович. На батьківщину чоловіка переїхала з Чернігівської області. За фахом – медик.

Сторінки