В очікуванні літа

Цьогоріч в межах реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період 2018-2020 роки на літню оздоровчу кампанію передбачено майже 400 тисяч гривень. Днями керівники пришкільних таборів та кухарі пройшли відповідний курс навчання з організації та проведення літнього оздоровлення 2019 року. З третього червня дітвору очікують цікаві розваги, подорожі та екскурсії. 

В Ісаївському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитсадок» школярі змістовно відпочиватимуть до 18 червня. Директор закладу Микола Нігуренко розповів, що на базі школи працюватиме табір відпочинку з денним перебуванням «Тилігульські патріоти», в якому набиратимуться  наснаги 65 дітей, розподілені  на три загони.  

Відпочивальники забезпечуватимуться дворазовим харчуванням. Ісаївська сільрада виділила на екскурсії та продукти харчування 31 тис. грн. Щодо дозвілля, то директор табору Наталя Кішлар спільно з колективом запланували екскурсії до музею С. Олійника, що у Левадівці, поїздки до Одеси, Миколаєва та Києва. Видатки на подорожі частково профінансують турботливі меценати і благодійники.  

Сім випускників здаватимуть іспити і вступатимуть до коледжів, ліцеїв та училищ. А 1 вересня до шкільної родини, котра відзначить 45-ліття свого закладу, увіллються 14 першокласників. 

Не менша увага буде надана літньому оздоровленню й 45 вихованців дошкільної ланки.  

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті