Теплодар

Громада вирішила. А що далі?

Корпост «Одеських вістей»

«Наїзд» автомобілістів на перехожих

Кількість дорогих іномарок зростає щодня, а ширина проїжджої частини вулиць при цьому не змінюється.

Людина пізнається в дорозі

Багатодітні мами Теплодара опинилися серед найбільш незахищених громадян міста.

Знайти батьків для дитини…

Діти – наше майбутнє. Це гасло ще з давніх часів стало принципом життя нашого суспільства. А як його дотримуються, скажімо, у Фрунзівському районі?

Греція очима прочан

Нещодавно мені пощастило із групою прочан побувати у святих місцях Греції. Враження від поїздки – дуже сильні, от я і вирішила поділитися ними.

Пильнуємо за дотриманням законодавства

Перевірка щодо дотримання трудового законодавства підприємцями Теплодара, які використовують найману робочу силу, пройшла у липні.

Місто дитинства, світла і тепла

Парадом відкрилося святкування Дня народження міста Теплодара, якому виповнилося 28 років.

Думка чи потрібна тес нашому регіону?

Теплодарська міська рада своїм рішенням № 316-V від 30.08.2007 р. виділила земельну ділянку для будівництва теплової електростанції.

Молодь обирає здоров'я

Під такою назвою у минулі вихідні відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості.

Теплодару – 27

У 1981 році на березі Барабойського водосховища розпочалося масштабне будівництво містечка атомників. На нове будівництво з’їхалися кращі фахівці із усього Радянського Союзу.

І безкоштовну рибу на додачу…

Олександр Семенович Підченко біля керма Теплодарської ради ветеранів – два роки, до цього три роки був заступником голови організації. На керівну посаду не рвався.

Життя рад об’єкт цей потрібний не лише теплодару

Ухвалено це важливе рішення на ХХ сесії V скликання Теплодарської міської ради, яка відбулася 30 серпня цього року, і звучить воно: «Про затвердження матеріалів попереднього вибору місця розташуван

Не нашкодити і попередити

На засідання опікунської ради у Теплодарській мерії прийнято збиратися завчасно, обговорюючи питання, які виносять на порядок денний, вивчаючи документи.

Попелюшка мешкає у теплодарі

Кістяк цього колективу, який працює у Теплодарі, – 15 чоловік, закоханих у театр. Після роботи вони поспішають не додому, а на репетиції до місцевого Будинку культури.

Сторінки