Юна, та вже легендарна

Софія Костріцька напередодні Нового року стала лауреатом премії в Рейтингу популярності людей та подій півдня України «Народне визнання-2017» та отримала нагороду в номінації «Майбутнє Одеси».

Дівчинці з Подільська всього 7 років, але вона не перестає дивувати своїми талантами не тільки Україну, а й зарубіжжя. Вперше її ім’я переможно зазвучало на теренах України у п’ятирічному віці, коли юна котовчанка здобула Всеукраїнську премію «Диво-дитина 2016 р.», ставши переможницею в номінації «Найдивовижніша дитина».

А почалася її стезя гімнастки, акробатки і танцюристки з трирічного віку. Саме тоді мама Марина помітила, як тонко відчуває музику її донечка і з яким надзвичайним задоволенням танцює. Тоді і вирішила віддати її до студії художньої гімнастики «Грація». Вже за кілька років Софія стала знаменитою на всю Україну. Сьогодні вихованка студії відшліфовує свій талант, і його грані з кожним роком все більше сяють багатими барвами.

Крім того, дівчинка бере активну участь  у житті свого міста. Має багато подяк міського голови. Її перемоги в різних конкурсах та фестивалях на сьогодні складають вагомий список. Це – першість у міському та все­українському конкурсі «Джерела» в номінації «художнє читання», третє місце в змаганнях кубка Європи, друге – у міжнародному фестивалі мистецтв «Столиця запрошує». Дівчинка виборола перше місце у міжнародному дитячому фестивалі «Соняшник» в номінації «акробатичне шоу», отримала диплом від Міністерства культури України за перше місце в номінації «акробатичне шоу», а також вона має гран-прі Міжнародної корпорації «Зоряні мости». За версією міжнародно-танцювальної ліги Софія визнана найкращою танцюристкою 2015 року.

Софія Костріцька – стипендіатка міського голови. Разом з нею таку стипендію отримують  Тетяна Католіченко, Галина Цигуля і Костянтин Цибулько.

Семирічна Соня сьогодні – одна із найтитулованіших дітей регіону. Скринька її нагород налічує понад 30 медалей і більше 50 грамот та дипломів різного рівня. 

– Я буду старатися і йти до перемоги, - сказала Софія Костріцька, отримуючи чергову нагороду.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті