Місто випустило 18 медалістів

В Ізмаїлі 3 липня урочисто вручили державні нагороди кращим випускникам 2019 року. Талановитим і працьовитим, вже колишнім, учням вручили цілком заслужені золоті і срібні медалі. У великій залі засідань Ізмаїльської міської ради міський голова Андрій Абрамченко і начальник відділу освіти Жанна Волканецька нагороджували 18 медалістів - 13 «золотих» і 5 «срібних».

Відзначимо, що і сам міський голова на цьому заході виступав в двох ролях - його донька Єлизавета стала «срібною» медалісткою.

- Випускники-2019 - наша гордість! Ми на вас сподіваємося, - підкреслив Андрій В’ячеславович. - Сподіваємося, що, отримавши гідну освіту, ви будете сприяти розвитку нашого улюбленого міста. Вітаю з вашою першою державною нагородою і сподіваюся, що вона буде не останньою. Бажаю сміливості і зухвалості! Нехай вам завжди посміхається вдача!

Слова подяки на адресу вчителів, батьків і міста прозвучали від випускників-рекордсменів за результатами ЗНО по Ізмаїлу Анни Іванькової і Павла Гавлицького. Обидва навчалися в загальноосвітній школі № 4. Павло отримав найвищий бал ЗНО з історії (196), а Анна - з української мови та літератури (197). За традицією після урочистого нагородження присутні зробили спільне фото на пам’ять - випускники з заслуженими медалями, вчителі, які пишаються своїми учнями, схвильовані батьки і міський голова.

Фото авторки

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті