А буде у білоліссі і хор, якщо…

Багато творчих людей живуть у Татарбунарському ра­йоні. Серед них і директор Білолісського будинку культури Борис Криворученко. У районі його знають і як вокаліста районного Будинку культури. Борис був одним з ініціаторів створення рок­групи «Фреда Лута», у якій виступав як гітарист­вокаліст та виконавець авторських пісень. Сьогодні ця група популярна серед молоді, вона бере активну участь у музичних конкурсах і фестивалях, на яких здобуває грамоти та дипломи. Минулого року «Фреда Лута» стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу «Червона рута».

Потяг до творчості у Бориса почався з юних років. Тому після школи вступив до Одеського училища культури, а після його успішного закінчення був прийнятий саксофоністом духового оркестру у Білгоро­ді­Дністровському. Ви­ступав у різних містах області, брав участь у всеукраїнських фестивалях. Тоді ж став писати вірші і музику до них. Через декілька років повернувся до рідного села художнім керівником Будинку культури.

Борис турботливий батько трьох дітей. Можливо, тому він і вміє знаходити підхід до юних талантів. А зовсім нещодавно Криворученка призначили директором. Крім гуртка гітаристів, він організував і вокальний. Кардинально змінився інтер’єр дискотечної зали. У ній побільшало музичної апаратури, встановлено світлове оформлення. У Будинку культури є більярдний стіл, і тепер багато дітей із задоволенням проводять тут своє дозвілля. І батькам спокійніше: знають, що їхні діти не в якомусь барі.

Зроблено багато, але Борис будує нові плани на майбутнє. Мріє при БК створити вокально­інструментальний ансамбль. Вважає, що самодіяльні артисти повинні співати не під фонограму, а під живу музику. А ще хоче організувати хор. Адже Білолісся колись славилося найбільшим у районі хоровим колективом. Щоправда, щоб здійснити успішно всі плани, не вистачає матеріальної бази. На сьогодні багато приміщень Будинку культури, стеля у великій залі потребують ремонту, і сільчани дуже сподіваються на фінансову підтримку та увагу районної влади. Вони упевнені в тому, що з таким директором, як Борис Криворученко – справжнім професіоналом своєї справи, – рівень культури в селі буде постійно зростати.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті