Про воду та енергію

Завершено тематичний конкурс дитячих малюнків і творчих робіт «Вода і енергія». Підбиття підсумків відбулося в стінах Білгород-Дністровської райради й було присвячене Всесвітньому дневі водних ресурсів, який відзначають у багатьох країнах світу. 

 Протягом семи років дана акція проводиться з ініціативи Білгород-Дніст­ровського управління водного господарства. Традиційно в заході беруть участь різновікові школярі міста й району. На нинішньому конкурсі презентовано понад сто малюнків і творчих робіт. Журі, що визначало найкращих, включає представників райради та провідних фахівців управління водного господарства.

Начальник Білгород-Дністровського УВГ Борис Бурлак вручив переможцям грамоти і призи: відеокамери, портативні магнітоли, вебкамери, ласощі, придбані за рахунок очолюваного ним управління, і подякував присутнім дітям за активну участь. Він закликав конкурсантів і далі привертати увагу однолітків і дорослих до проблем водних ресурсів, необхідності збереження та раціонального їх використання в регіоні.

Як відомо, починаючи з 2000 року за закликом ООН Всесвітній день водних ресурсів щороку проходить під гаслами, що підкреслюють важливість проблеми: «Водні ресурси для XXI століття», «Водні ресурси для здоров’я», «Водні ресурси для розвитку», «Рік прісної води» тощо. Цього року гасло – «Вода і електроенергія». 

Перше місце в номінації малюнків одностайно присуджено картині «Вода і енергія» Тетяни Пастернак, учениці Миколаївського НВК. Найкращою творчою роботою визнано фільм «Вода», над яким трудилася група десятикласників Миколаївського НВК. Серед переможців, що посіли другі й треті місця, – школярі міста і Петрівки, Старої Царичанки, Біленького. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті