Конкурс триває

В адміністративній будівлі обласної ради № 2, за адресою вул. Канатна, 83 (вестибюль другого поверху), триває виставка відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області.

«Кожен небайдужий громадянин може долучитися до голосування й підтримати вподобаний проект можливого постаменту. Всього в експозиції представлено 16 робіт українських скульпторів й архітекторів. Голосування триватиме до 31 липня, після чого буде зібрано засідання журі для визначення переможця», – зазначив голова обласної ради, голова журі відкритого конкурсу Анатолій Урбанський.

Проголосувати можна, опустивши аркуш з номером проектної пропозиції до скриньки для голосувань у виставковій залі, шляхом онлайн-голосування на сайті Одеської обласної ради: oblrada.odessa.gov.ua чи на сайті: vdmk.org/2832, або  відправити SMS із текстом «2832 (пробіл) номер відповіді» на телефон: 093-177-00-35.

Нагадаємо, що до участі у конкурсі були запрошені окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи Одеської області та інших регіонів України. Спочатку всі проекти розглядалися у вигляді комп’ютерних макетів, після чого було створено експозицію для огляду в приміщені і голосування.

Додаткову інформацію щодо проведення Конкурсу та правил онлайн-голосувань надає відповідальний  секретар Конкурсу  Олена Василівна Пасіка, тел./ факс (048) 718-92-94; e–mail: [email protected]

 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті