Вшанувала держава, вшанувала Одещина

Дипломом лауреата першого ступеня щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, а саме за перше місце в номінації «За особисту мужність»,  нагороджено матроса Олексія Ігоровича Гришукова. 

Матрос Гришуков – стрілець комендатури охорони Війсь­ково-морських сил Збройних сил України. Призваний під час мобілізації військовослужбовець став на захист територіальної цілісності та недоторканності України.

Протягом року Оле­к­­сій Гришуков виконував бойові завдан­ня в межах антитерористичної операції. Перебуваючи під постійним шквальним вогнем супротивника, неодноразово вступав у збройне протистояння з бо­йо­виками, які намагалися захопити позиції українських військових. При цьому Олексій Гришуков продемонстрував рішучість, мужність, героїзм. З ручного протитанкового гранатомета особисто знищив два танки супротивника. 

У жовтні 2014 року терористи під прикриттям артилерійського вогню вдалися до чергової спроби штурму наших позицій, при цьому задіяли броньовану техніку та міномети. Під час бою з переважаючими силами противника Олексій виявив позицію кулеметної обслуги ворога, обійшов її з флангу та знешкодив, проте й сам зазнав осколкового поранення плеча. Незважаючи на це поранення, з бою не вийшов та ще понад годину стримував наступ супротивника до підходу підкріплення. 

За цей бій Олексій був удостоєний ордена «За мужність» ІІІ ступеня.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті