Вакансії на 26 січня 2016 року

ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

-  головного економіста відділу економічного моніторингу та інформаційного забезпечення;  

- головного економіста відділу централізованого бухгалтерського обліку та фінансово-матеріального забезпечення;

-  головного економіста відділу фінансів капітального будівництва, розподілу субвенцій та розрахунків за енергоносії (на період відсутності основного працівника);

- головного спеціаліста відділу організаційно-контрольної роботи та здійснення документообігу.

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача; 

- стаж роботи  за фахом  на посаді провідного економіста (спеціаліста)  – не менше 1 року, або стаж роботи за фахом   в інших сферах економіки  – не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам  та  бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії  такі документи:

- заяву  про участь у конкурсі, в якій зазначаються відомості  про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

 - заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію  паспорта громадянина України  та ідентифікаційного коду;

- копію документів про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України  «Про засади запобігання та протидії корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення  за адресою: проспект Шевченка, 4, кабінет 229. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 718-95-11, каб. 229.

 

Державна фінансова інспекція в Одеській області 

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців на посади: головного, провідного, старшого та державного фінансових інспекторів; головного та провідного державних аудиторів; головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом; головного спеціаліста-бухгалтера фінансового відділу; головного спеціаліста сектору ІТ забезпечення, головних спеціалістів галузевих відділів.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту, стаж роботи за фахом. Додаткові умови розміщені на офіційному сайті Держфінінспекції в Одеській області: ]]>http://www.odoblkru.gov.ua/]]>

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); декларація про доходи за попередній рік. 

Довідки про умови конкурсу за телефоном (048) 722-38-64. Адреса: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83. Документи приймаються протягом місяця після опублікування оголошення.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті