Вакансії на 22 березня 2016 року

Регіональне відділення Фонду державного майна України по  Одеській області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– двох головних  спеціалістів  відділу  управління державним майном;

– головного спеціаліста юридичного відділу;

– головного спеціаліста відділу обліку та контролю виконання умов договорів оренди (тимчасово на час соціальної відпустки основного працівника).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта юридичного та економічного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, досконале володіння державною мовою,  стаж роботи на державній службі – не менше одного року,  в інших сферах управління  – не менше трьох років, мешканець м. Одеси. Вміння працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Документи, що подаються: заява про участь у конкурсі, особова картка  (форма № П-2ДС), автобіографія, дві  фотокартки, копії  документів про освіту, декларація про  майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України „Про запобігання корупції”, копія паспорта і  військового квитка,  медична довідка про стан здоров’я (форма № 133/0), письмова згода на проведення  перевірки відповідно до Закону  «Про очищення влади».

Документи приймаються протягом місяця після опублікування оголошення.

Додаткові відомості  про умови  конкурсу  можна отримати за телефоном  728-74-97 (м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15,  11-й поверх). 

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області 

оголошує конкурс на займання вакантних посад головних спеціалістів управлінь: пенсійного забезпечення, пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян; бюджетно-фінансового, інформаційно-аналітичних систем та електронних реєстрів, юридичного, внутрішнього аудиту, адміністративно-господарського забезпечення, відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи.

Освітньо-кваліфікаційні вимоги до претендентів:

– повна вища економічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання української мови; володіння ПК;

– стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

Конкурс провести не раніше 30-денного терміну з дня оголошення. З подробицями про конкурс можна ознайомитися та подати документи за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, 10-й поверх, Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області, кабінет 1017, з 9-ї до 16 години, щоденно з понеділка по п’ятницю, або за телефоном 728-36-54.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті