Вакансії на 19 квітня 2016 року

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу фінансово-бухгалтерської роботи, моніторингу та контролю за надходженням коштів до державного бюджету – головного бухгалтера;

- головного спеціаліста відділу фінансово-бухгалтерської роботи, моніторингу та контролю за надходженням коштів до державного бюджету.

Вимоги до начальника відділу: громадянство України, повна вища освіта в галузі економіки та фінансів за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 3 років у державних органах, в інших сферах управління – не менш як 5 років, досконале володіння державною мовою, мешканець м. Одеси.

Вимоги до головного спеціаліста : громадянство України, повна вища освіта в галузі економіки та фінансів за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи на державній службі не менш як 1 рік, в інших сферах управління – не менше 3 років, мешканець м. Одеси. 

Документи, що подаються: заява про участь у конкурсі, особова картка (форма 

№ П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копія паспорта і військового квитка, медична довідка про стан здоров’я (форма № 133/0), письмова згода на проведення перевірки відповідно до Закону «Про очищення влади».

Документи приймаються протягом місяця після опублікування оголошення.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна отримати за телефоном 728-74-97 (м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, 11-й поверх).

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті