Плекають патріотів змалку

Спортивне свято «Ігри патріотів» відбулося в  Любашівських яслах-садку № 2 «Казка», де завідувачкою працює Світлана Олійник. 

Ветеранам війни на Донбасі Миколі Коверзюку, Ярославові Швецю, Дмитрові Береговенку, Олександрові Богаченку, Іванові Бучику, у яких серед вихованців – діти та онуки, запропонували оцінювати змагання. З радістю взяли участь у заході голова районної ради Сергій Паровик і начальник відділу освіти РДА Анатолій Крячик.

Свято почалося з композиції «Спорт єднає всіх». Бурхливі оплески присутніх зірвали вихователька Наталя Пащенко і юна спорт­сменка Олександра Боярова, які віртуозно виконали акробатичний етюд. 

Після виходу команд під козацький марш внесли Державний прапор. Прозвучав Гімн України і розпочалися «Ігри патріотів». 

Капітан Родіон Байрамов представив команду «Блакитне небо», яка проголосила свій девіз: «Уперед, до перемоги, через усі перешкоди!». В унісон прозвучав девіз команди «Жовте поле»: «Тільки вперед, ні кроку назад!», яку очолив Віталій Куртєв. Пообіцявши чесно змагатися, діти під пісню «Маленькі патріоти» виконали вправи з прапорцями та прочитали патріотичні вірші. 

Перші естафети – «Як козаки сіль добували», «Козацька кмітливість» і «Їхали козаки із Дону додому» – дозволили учасникам продемонструвати непереможний дух славних запорожців. Капітани виконали силові вправи в «Бойовому гопаку».

Спритно малі патріоти виконали ще одну естафету – «Як козаки через річку переправлялися». Не менш цікавими були вправа «Чия команда швидше пройде коридор» і конкурс «Напуваючи коня». 

На честь воїнів АТО вихователька Лариса Єрикаліна продекламувала власний патріотичний вірш.

Завідувачка дитсадка Світлана Олійник висловила вдячність землякам і присутнім ветеранам, які мужньо і віддано стали на захист нашої країни. 

– Мене і моїх хлопців часто запитують, чого ми пішли воювати. На жаль, багато людей не розуміють мотивів нашого вчинку. Скажу чесно: ми захищали не правителів чи депутатів, ми стали на захист наших дітей, жінок і матерів, – підкреслив голова громадської організації «Любашівські патріоти – учасники АТО» Микола Коверзюк.  

Голова районної ради Сергій Паровик додав, що вклоняється всім хлопцям-захисникам, а ще колективу «Казки», який виконує неоціненну роботу з виховання юного покоління. І побажав усіх гараздів від себе і депутатів районної ради.

Завершилося свято нагородженням усіх учасників змагання. Цю місію залюбки виконав Микола Коверзюк разом зі своїми побратимами.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті