Міст у майбутнє

Довгоочікуваний дитячий садок «Веселка» на базі місцевого НВК «ЗОШ І-III ступенів-ДНЗ» (директор Олександр Лоза) гостинно відчинив двері для найменших жителів села Бокове. Ця подія стала справжнім святом.

 Садок – великий подарунок для малят, адже дошкільний заклад не функціонував у селі близько 20 років. Ще раніше працював колгоспний дитсадок — один з найкращих в окрузі, але наразі від будівлі не залишилося майже нічого. Тому було вирішено відкрити дошкільний підрозділ у місцевому навчально-виховному комплексі. З часу задуму і до його втілення в життя минуло менше року. Необхідні кошти використано із сільського і районного бюджетів. Також до створення дитсадочка долучилося чимало сільських родин і підприємців, які працюють на території громади. ДНЗ розрахований на сорок дітей. Тут створено належні умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку. Приміщення оснащене згідно з усіма санітарно-гігієнічними нормами, тож вихованці перебуватимуть у теплі та безпеці. Цікаву і достойну роботу отримали п’ять боківчанок. 

На думку Боківського сіль­­­сько­го голови Михайла Стріль­­чука, забезпечення підро­стаючого покоління якісною дошкільною освітою й надалі залишатиметься найважливішим завданням для місцевого самоврядування. Адже дитсадок відвідуватимуть малята із трьох сіл. А загалом на території сільради підростають 156 діточок віком до шести років. 

Розділити радість з мешканцями села прибули голова райради Сергій Паровик, депутат обласної ради Руслан Табунщик, т.в.о. голови райдержадміністрації Володимир Сироватко. 

– Дитячий садок – це ваше побажання, і ми усі разом втілили його у життя, – підкреслив у своєму виступі голова райради Сергій Паровик. – Ми й надалі будемо працювати над тим, аби наші малюки виховувалися у добрі та любові, зростали й розвивалися в гідних умовах, тому що діти – майбутнє нашої держави. 

Рус­лан Табунщик, висловивши щирі вітання і побажання, подарував дитсадку іграшки і пральну машину.  

У свою чергу малята зі своїми вихователями радо зустрічали поважних гостей запашними короваями, а також потішили їх концертною програмою. 

Щодо подальшого покращення інфраструктури села, то голова райради Сергій Паровик повідомив, що до кінця року буде повністю реконструйовано приміщення колишньої колгоспної контори, під дахом якої оселяться сільський будинок культури, бібліотека і фельдшерсько-акушерський пункт.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті