Знешкодили умовних диверсантів

В Одеському гарнізоні за участю підрозділів спеціального призначення Південного територіального управління Військової служби правопорядку відпрацьовано дії зі знешкодження умовних незаконних збройних формувань у міських умовах.

За задумом практичних тренувань, диверсійна група умовного супротивника здійснила спробу проникнути на територію однієї з військових частин. В плині навчання було змодельовано ситуації відбиття нападу на військові об’єкти та знешкодження умовних диверсантів. Відпрацьовано тактику затримання зловмисника, який захопив одну з військових споруд. Військовослужбовці продемонстрували свої професійні навички під час знешкодження особи, яка намагалася полишити місце злочину на транспортному засобі, щоб уникнути покарання.

Перед початком навчань його учасники пройшли підготовку на тренувальному комп­лексі «кілер-хаус» у Військовій академії. 

За словами начальника Південного територіального управління полковника Сергія Трачука, до виконання таких специфічних завдань  залучаються військовослужбовці, які мають досвід бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України, а також участі у складі миротворчих контингентів ООН.

– Сьогодні військовослужбовці спеціального призначення Військової служби правопорядку виконують важливі завдання щодо виявлення, нейтралізації осіб та угруповань злочинної спрямованості разом із провідними підрозділами МВС, СБУ та іншими силовими структурами. Cаме від їхніх упевнених, чітких і рішучих дій залежатиме життя бойових побратимів, а також цивільних громадян, – підкреслив офіцер.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті