Щоб місто не втрачало можливості

 Свого часу через відсутність сучасного Палацу спорту  Одеса втратила можливість провести кілька престижних чемпіонатів - з баскетболу та  хокею, не відбулося Євробачення на чорноморських  берегах. Причина  проста - у місті відсутній майданчик, гідний таких заходів.   

На сесії Одеської міської ради 17 травня розглянуто лише одне питання - чи з’явиться новий масштабний багатопрофільний Палац спорту в Одесі. Депутати міськради схвалили рішення про його будівництво і дали дозвіл комунальному підприємству «Стадіон «Спартак»  розробити проект землеустрою для відведення ділянки площею близько 2,6 гектарів поблизу Міжнародного аеропорту «Одеса» під будівництво нового Палацу спорту. 

 - Ми втратили  можливість проведення Євробаскету, хоча під інфраструктуру  цих змагань  з державного бюджету виділялися солідні гроші.  І молодіжний чемпіонат світу з хокею відбувся не в нашому місті, а у Києві, що  стало ще одним  уроком того, чим обертаються вагання та неспроможність оперативно приймати рішення, - зазначив міський голова Геннадій Труханов.

 Тепер у міста є реальна перспектива створити свій новий, ультрасучасний спортивний комплекс.

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті