Повітряному командуванню «Південь» – 75!

В Одесі, в театрі  музичної комедії ім. М. Во­дяного, відбулися уро­чисті збори з нагоди 75-ї річниці від дня створення Повітряного командування «Південь» Повітряних сил Зброй­них сил України.

У святковому зверненні до колективу командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-полковник Сер­гій Дроздов нагадав про подвиги й досягнення  багатьох поколінь воїнів-авіаторів та закликав гідно продовжувати їхні героїчні традиції сьогодні, коли Україна вкотре потребує захисту від зовнішньої агресії.

Багатьох військовослужбовців, працівників, ветеранів Повітряного командування «Південь» було наго­роджено. 

Цього дня офіцери управління Повітряного командування «Південь» на чолі з командиром об’єднання генерал-лейтенантом Павлом Зуєвим взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника льотчикам-героям. Свою концертну програму для ветеранів, членів їхніх родин та мешканців міста подарували артисти центру музичного мистецтва Повітряних сил Збройних сил України.  

Слід зазначити, що сформоване у складі Повітряних сил Збройних сил України Повітряне командування «Південь» є спадкоємцем славних бойових традицій з’єднань та військових частин 5-ї Повітряної армії та 60-го корпусу протиповітряної оборони. Бойовий шлях цих об’єднань, відзначений вагомим внеском у Перемогу нашого народу у Другій світовій війні, є прикладом самовідданого служіння Батьківщині багатьох поколінь воїнів-авіаторів.

Нову героїчну сторінку в історії Повітряного командування започатковано в ході проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей. Понад 1600 військовослужбовців Повітряного командування залучалися до виконання бойових завдань щодо захисту територіальної цілісності нашої держави. За сумлінне виконання військового обов’язку, високий патріотизм, відданість українському народові, проявлений героїзм під час виконання завдань в антитерористичній операції понад 30 військовослужбовців відзначено державними нагородами.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті