І юнаки, і дівчата

У Військовій академії почалася вступна кампанія. Серед нинішніх кандидатів у курсанти є чимало випускників шкіл, військових ліцеїв і навчальних закладів із посиленою військово-фізичною підготовкою. Вже на початку тижня до академії почали прибувати військовослужбовці Збройних сил України та інших силових структур. Переважну більшість із них складають учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. 

За словами секретаря приймальної комісії підполковника Андрія Боярського, добір кандидатів здійснюватиметься на підставі загального рейтингу, в якому будуть враховані результати вступних іспитів, зовнішнього незалежного оцінювання та середнього бала шкільного атестата. Крім цього, всі складатимуть іспит із фізичної підготовки, пройдуть медичну комісію та професійно-психологічний добір. 

– Значну частку вступників 2017 року складають дівчата, які нарівні з юнаками будуть виборювати своє право на носіння курсантських погонів, – зазначив офіцер.

Вступні випробування триватимуть до 20 липня. Після їх завершення дібрані мандатною комісією юнаки та дівчата на­дягнуть курсантські уніформи й відбудуть на військовий полігон для проходження первинної військової підготовки.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті