Спасибі за порятунок

Біда, як завжди, прийшла несподівано. Розгубленість і розпач – у такому стані ми були, коли почули страшний діагноз: у на­шого Ігоря – обширний інфаркт. А крім того, відкрилася виразка шлунку і піднялася висока температура. Перед медиками стояла проблема: що лікувати в першу чергу?

На щастя, під свою опіку його взяли лі­ка­рі відділення інтервенційної кардіології Одеської обласної клінічної лікарні, де завідувачем Володимир Олександрович Колесник. Відділення обладнане за європейськими стандартами. Висока професійність медиків при наявності сучасної апаратури, комфортних умов і доброзичливої атмосфери – передумови дивовижних успіхів. В установі працюють лікарі за фахом і за покликанням, професіонали з чуйною душею і відкритим серцем.

Завідувач, лікарі, медсестри, санітарки – всі дуже уважні та приязні, відповідальні та дбайливі, всі вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Знання та навички медиків, слова підтримки хворим і їхнім рідним, уміння заспокоїти і вселити надію допомагають людям подолати біль, повірити в кращий завтрашній день. 

Операція була дуже складною. Але її блискуче виконав Воло­димир Олександрович – лікар від Бога і надзвичайної душі людина. Ціною його титанічних зусиль і високої професійності Ігор був врятований. Володимир Олександрович подарував йому, як і багатьом іншим, друге життя.

Неоціненна праця цього молодого згуртованого колективу заслуговує найбільшої поваги. Повернувшись із лікарні після операції, людина відчуває страх і невпевненість. Так було і в нашому випадку. Але лікарі й тут приходять на допомогу. Вони не полишають колишнього пацієнта наодинці з проблемами його нового життя. Коли не звернешся до Наталії Олександрівни Крамар, незважаючи на зайнятість, час доби, вона знаходить хвилинку поспілкуватися, розпитати про здоров’я, заспокоїти, відповісти на всі питання, дати пораду.

Низький уклін і щира вдячність вам, Володимире Олександ­ровичу, і всьому колективу за ваш талант і вмілі руки, за радість порятунку і спокій у «відремонтованому» вами серці. Здоров’я всім вам, благополуччя і сил витримувати ту нелегку ношу чужого болю, яку ви вміло перетворюєте в людське щастя.

♦З глибокою повагою родина Вінницьких, м. Кодима      

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті