Харчування по-новому

Під час робочої поїздки до Одеського гарнізону міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив результати впроваджуваної реформи стосовно системи харчування військовослужбовців.

– Ми проводили експерименти в окремих військових частинах, аби з’ясувати, який варіант найкращий, – прокоментував міністр оборони. – Обраний варіант дає можливість харчувати військовослужбовців за каталогом із понад 350 продуктів. Це в десятки разів більше, ніж було.

Західна військово-морська база ВМС ЗС України повністю перейшла на нову систему, згідно з якою військова частина закуповує продукти, а готують їжу військові кухарі.

– Заплановано, що до кінця 2017 року близько 20 відсотків військових частин перейдуть на нову систему харчування, – повідомив Степан Полторак. – Реформування передбачає закупівлю обладнання для приготування їжі та створення відповідних умов як для приготування, так і харчування. На відповідні заходи у бюджеті цього року ми передбачили необхідну суму коштів.

Також міністр оборони наголосив, що перехід військових частин цього року буде відбуватися у кілька етапів, перший з яких завершується 30 червня.

Загалом заплановано, що повністю Збройні сили України перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року.

Звертаючись до особового складу, задіяного в реалізації зазначеної реформи, генерал армії України Степан Полторак наголосив про персональну відповідальність кожного посадовця за невиконання плану реформи.

За успіхи в реалізації реформи харчування міністр оборони нагородив волонтерів, військовослужбовців та працівників Збройних сил України відомчими відзнаками.

За результатами перевірки очільник оборонного відомства зазначив:

– Ми маємо докорінно змінити стару систему та забезпечити військовослужбовців якісними і смачними продуктами, підвищити наші логістичні спроможності.

Упродовж кількаденної роботи Степан Полторак відвідав ряд військових об’єктів, зокрема органи військового управління та військові частини, що дислокуються в Одеській області.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті