Пам’ять серця

Протягом 45 років Іван Олексійович Трегубенко із Ширяївського «Променя» писав про тваринників, справи в рільництві, про життя шкіл, сільські будні, кращих людей краю. Невтомний журналіст об’їздив, а частенько і пішки виходив усю Ширяївщину. 

Пам’ятне для нього 2 вересня 1972 року, коли він, новоспечений кореспондент ра­йонної газети, отримав своє перше завдання, витративши на його виконання цілий день. Діставшись попутками до віддаленого від райцентру села, Трегубенко ретельно занотовував до блокнота зібрану інформацію, спілкувався з незнайомими людьми, намагаючись розговорити героїв майбут­ньої статті. Під кінець робочого дня у кореспондента вийшла лише маленька замальовка під назвою «Перша квитанція». У ній ішлося про буряківників, які першими в районі здали зібраний ними урожай на Червонознам’янський цукровий завод. Так почався широкий творчий шлях знаного на Одещині журналіста.

Сьогодні у творчому доробку Івана Олексійовича  чимало різножанрових матеріалів. Багато які стосуються історії краю. Вони увійшли до двотомного збірника «Пам’ять серця», приуроченого до 70-річчя Перемоги. Літературно-публіцистичні оповіді про Другу світову війну, написані автором за свідченнями з перших уст – від учасників та очевидців.  

До районної газети завітали представники влади, щоб привітати ювіляра із 45-річчям журналістської діяльності. Зі щирими побажаннями успіхів на творчій ниві Івана Трегубенка нагородили почесною грамотою та цінним подарунком. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті