Призов до війська іде за планом

Протягом жовтня – листопада до лав Збройних сил України та інших військових формувань з Одеської області відправлено понад 600 юнаків. Про це заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Владислав Мусейко повідомив під час брифінгу, присвяченого черговому призову на строкову службу, а також залученню громадян України на військову службу. Офіцер зауважив, що завдяки організованій взаємодії між військовими комісаріатами та місцевими органами влади завдання виконується в повному обсязі. 

Тим часом директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації Сергій Готко, відповідаючи на запитання представників ЗМІ стосовно тих громадян, які ухилилися від військової служби під час призову, поінформував, що юридично-правова оцінка таким діям здійснюється в рамках чинного законодавства.

Продовженням інформаційного заходу стало обговорення питань, пов’язаних із залученням на військову службу за контрактом громадян, які закінчили військові кафедри при вишах, що сприяє укомплектуванню Збройних сил України високопрофесійним офіцерським складом. 

Підполковник Владислав Мусейко зазначив, що протягом призовної кампанії з Одеської області для вдосконалення професійних навичок відправлено до навчальних центрів понад 100 випускників військових кафедр. Окрім того, протягом року свій внесок в обороноздатність країни зробили 1500 громадян – мешканців Одещини, які виказали бажання проходити військову службу за контрактом.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті