Вшанували найкращих

Наприкінці листопада в Ананьєві  вшановували трудівників полів і ферм. Багаторічна сумлінна праця  директора ТОВ «Магнолія-Лан» Павла Солона та його механізатора Олега Гапоненка відзначена Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації, а механізатора ПП «Агро-ДІС» Сергія Самарського - цінним подарунком.

Районна влада також нагородила переможців. Насамперед, директор ДПДГ «Жеребківське» Павло Хом’як отримав відзнаку в номінації «Найбільша заробітна плата по сільськогосподарських підприємствах Ананьївського району», головний бухгалтер ТОВ «Агросервіс» Наталя Веренієнко - у номінації «Підприємство, яке сплатило найбільше податків до бюджету». У  номінації «Найвищий відсоток від нормативно-грошової оцінки при розрахунку орендної плати» нагороджено директора ТОВ «Аіст-1» Василя Лапія. 

Всі агропідприємства району зібрали ранніх зернових та зернобобових культур на площі майже 22,7 тис. га, намолочено понад 78 тис. тонн при середній врожайності 34,5 ц/га (торік — 40,5 ц/га).

Під урожай 2018 року посіяно 22000 га озимих зернових культур і  3100 га ріпаку.

У тваринницькій галузі спостерігається збільшення поголів’я великої рогатої худоби. Прикро, але свинарство в районі майже повністю звела нанівець африканська чума. У ДПДГ «Жеребківське» та ПП «Агро-Діс» загинуло понад 8 тисяч тварин. І сьогодні лише у ТОВ «Магнолія-Лан» та СВК «Світанок» нараховується дві сотні голів свиней. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті