З добром до людей

Микола Йосипович Захар'єв  знаходиться біля керма ПСП «Маяк» понад чотири десятки літ і не злічити тих добрих справ, які було здійснено ним та підприємством для заможного життя своїх земляків. У «Маяку» вчасно виплачується зарплата, причому солідна, розраховуються за паї. І це закономірно, бо щороку отримують певні прибутки. Це сільгоспформування функціонує на власні кошти, багато років не має заборгованості перед державним бюджетом. До речі, податкова служба району завжди ставить Захар'єва в приклад по розрахунках з податками.

З першого дня роботи і до сьогодні Микола Йосипович всього себе віддає трудовій діяльності. З'явилося чимало новобудов виробничого  призначення. Всі ферми було реконструйовано, збудовано шість нових корпусів, критий тік на площі понад два гектари, всі складські приміщення, спеціалізовану ремонтну майстерню, в якій планується розмістити 25 тракторів, олійню, млин.

Велику  увагу Микола Захар'єв приділяє розвитку соціально-культурної сфери, поліпшенню умов праці та відпочинку трудівників, їх життя. Зокрема, за період своєї господарської діяльності він зробив вагомий внесок у зміну на краще інфраструктури сіл. У Преображенці та Лідівці, за рахунок сільгосппідприємства, споруджено понад 50 будинків. Окрасою Преображенки стали двоповерхове приміщення місцевої школи та дитячого садка, така ж і адмінбудівля, у якій знаходяться дирекція ПСП, сільська рада, сільське відділення зв'язку. 

На кошти «Маяка» реконструйовано опалення в Преображенському НВК, а потім ще й проведено в навчальний заклад природний газ, прокладено водомережу. У Червонокутській ЗОШ відремонтовано їдальню та покрівлю. Збудовано добротний стадіон з розвинутою спортивною інфраструктурою. За рахунок господарства було проведено вуличне   освітлення у Преображенці, також побудовано водогін у Лідівці та Преображенці протяжністю 8 кілометрів.

Микола Захар'єв подбав, аби скрізь по населених пунктах, до всіх виробничих об'єктів, було прокладено асфальтну дорогу. Нині її довжина складає понад 30 кілометрів. Щороку за рахунок господарства на дорогах проводиться поточний ремонт, дбають, щоб вони знаходилися у доброму стані. 

Сільгосппідприємство реконструювало і добротно полагодило церкву в Чорному Куті, спорудило біля неї ще й житловий будинок. Гордістю Миколи Захар'єва є те, що він у складний час зумів газифікувати село Преображенку. На газифікацію господарство в ті роки витратило 1,3 млн грн. На той час це були чималі кошти.

За самовіддану працю, хліборобську творчість і мудрість держава високо оцінила  роботу Миколи Йосиповича. Його груди прикрашають ордени «Знак Пошани», «За заслуги» Першого і Другого ступенів, «Ярослава Мудрого».

Микола Захар'єв постійно знаходиться у виробничих клопотах. Найперше - це дбає про віддачу землі, застосовуючи під час вирощування сільгоспкультур нові технології, купує і використовує на ланах сучасну техніку як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

ПСП «Маяк» рік у рік є лідером по отриманню високих врожаїв сільгоспкультур. Ось і в минулому році порадувала Миколу Йосиповича, як директора і як агронома за фахом, пшениця. Її врожайність з гектара була найвищою в районі. На кожному з 500 га тут намолотили по 50 центнерів добірного зерна.

Окремою славною сторінкою в трудовій біографії Миколи Захар'єва є його депутатська діяльність. Адже він є депутатом районної ради багатьох скликань. Нині в районній раді він представляє Аграрну партію України. Земляки поважають Миколу Йосиповича і довіряють йому - порядній, доброзичливій, чуйній і розумній людині.  Хто б до нього не звернувся з проханням, допоможе, чим може. І односельці йдуть до нього зі своїми бідами та проблемами, бо знають, що Микола Йосипович завжди підтримає. Адже все своє життя старався і старається для людей…

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті