Зцілити і укріпити душу

Спільнота ветеранів АТО та волонтери з Івано-Франківщини подарувала громаді Ананьєва дерев’яну каплицю покровительки українського воїнства Покрови Пресвятої Богородиці разом з іконами, вишитими рушниками і церковним начинням.  

Патріоти із Західної України Іван Юряк, Олег Бєліченко і Василь Германюк з готових брусів за кілька днів звели сакральну споруду. Це сьома каплиця, змайстрована цими чоловіками, зокрема, в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Пізніше до майстрів долучився директор ДП «Гринявське лісове господарство» Верховинського району Івано-Франківської області Роман Стефанюк і лісівник  Іван Філяк, які привезли саджанці туї, щоб озеленити територію. 

На мітингу з нагоди передачі каплиці ананьївцям та її освячення голова Громадської ради при райдержадміністрації, учасник бойових дій на сході України Андрій Ботнар висловив щиру вдячність побратимам і меценатам за вагомий для духовного розквіту жителів міста подарунок. Адже каплиця є Храмом душі як для дітей, так і для дорослих. Вона допоможе кожному зайвий раз відволіктися від буденної метушні і звернутися до Бога з молитвою за мир в Україні, очиститися і здобути духовні сили. 

Долучилися до слів щирої подяки і виконувачка обов’язків голови райдержадміністрації Ганна Карпова, голова районної ради Валентин Мокряк, Ананьївський міський голова Павло Маковецький.

 — Я щиро дякую нашим друзям з Івано-Франківської області за їх працю та щиру душу. Зведена ними каплиця вже стала окрасою нашого міста. Сподіваюсь, що вона довго слугуватиме нашій громаді, —  сказала Ганна Карпова, підносячи будівельникам запашний коровай. 

Від районної і міської влади усім  причетним до будівництва каплиці вручили грамоти і цінні подарунки. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті