Кожен третій – винуватець свята

Цьогоріч в містах і селах Одещини широко відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Святкували в усіх куточках області. За вагомий особистий внесок у розбудову ветеранського руху та патріотичне виховання молоді нагороджено 13 представників ветеранських організацій. Грамоти Одеської облдержадміністрації вручив заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

Близько третини населення нашого регіону – люди похилого віку, - зауважив він у вітальному слові. - Ми шануємо вас та усвідомлюємо, який життєвий шлях ви пройшли задля розвитку нашої держави. В Одеській обласній державній адміністрації діють програми з підтримки людей похилого віку.

Цікавим та змістовним було свято в Ренійському районі. У селі Новосільське працює Будинок милосердя - стаціонарне відділення для одиноких літніх громадян. У цей день людей відвідали помічник народного депутата України Олександра Урбанського Філіп Лук’яненко та сільський голова Новосільського Михайло Лучку. Для дідусів та бабусь підготували концертну програму, накрили святковий стіл. 

У цей день працівники Будинку милосердя на чолі зі своїм керівником Оленою Волкової відвідали на дому 12 найбільш нужденних пенсіонерів та інвалідів села Новосільське. 

У Будинку милосердя Ренійського району створені всі умови для гідного життя самотніх літніх людей. Щорічно силами колективу і за допомогою спонсорів (в тому числі і Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я») проводиться поточний ремонт.

А в селі Кам’янка Ізмаїльського району День людей похилого віку традиційно відзначили багатогодинним концертом, який пройшов в форматі колись популярної телепередачі «Від усієї душі». У цей урочистий вечір в центрі уваги були «молоді» пенсіонери, які тільки цьогоріч отримали пенсійні посвідчення - всього 21 чоловік. На святі виступили колективи художньої самодіяльності місцевого Будинку культури і вихованці Кам’янської музичної школи. А між номерами глядачам розповідали про життєвий шлях кожного з шанованих мешканців Кам’янця. 

Зі словами привітань виступили голова сільської ради ветеранів Георгій Радолов, голова АСХП «Прогрес» Іван Карайванський, сільський голова Іван Лефтеров і помічник народного депутата України Олександра Урбанського Філіп Лук’яненко. Завдяки спільній програмі Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» та сільської ради Кам’янки в кожному подарунковому наборі були сертифікат на 100 кг паливних брикетів.

Олександр Кумайгородський та Олег Колєв

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті