Шляхом до світла

Вісімдесят п’ять років Одеське Това­риство сліпих надає допомогу інвалідам зору.  Обласна організація об’єднує в собі дві одеські міські, а також Подільську, Білгород-Дністровську та Ізмаїльську. Члени товариства, з неймовірним оптимізмом, життєлюбством, демонструючи сильний характер, беруть участь у соціальному житті.  На підприємстві товариства збирають вішалки, прищіпки, є серед сліпих і управлінці – директор підприємства інвалід по зору,  тут багато вчителів, юристів, філологів, перекладачів і навіть екскурсовод і масажист.   

 Вчора, 13 листопада, відбулися урочистості з нагоди ювілею. У святковий день приймали вітання, говорили про історію  та традиції, про проблеми, про те, що слід зробити в містах, особливо в Одесі, для того, щоб інвалідам  зору стало легше жити. Присутніх привітав голова правління обласної організації «Товариства сліпих» Олексій Максименко.  

- У цілому міська програма “Рівність”, складена на підґрунті пропозицій Товариства сліпих, спрямована на створення безбар’єрного середовища для людей з особливими потребами і виконується успішно. Міська влада послідовно працює над покращенням умов у місцях масового проживання та  пересування інвалідів зору, але слід йти далі, продовжувати обладнання  тротуарів міста спеціальними тактильними доріжками, покращувати обслуговування інвалідів у магазинах, громадському транспорті, пожвавити бюджетне фінансування оздоровчих програм - зазначила начальник департаменту соціальної політики міськвиконкому Олена Китайська .

Катерина Віленська

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті