Свято віднайденої родини

Цьогоріч 14 листопада був для родини Панасюк дуже щасливий, і, водночас, сповнений хвилюванням день. Цього дня посадовці району та області вітали сім’ю із довгоочікуваним поповненням та новосіллям в затишному будинку. Тепер у дитячому будинку сімейного типу села Шабо будуть зростати та виховуватись десять діточок, шість з яких саме сьогодні отримали нову родину, а також новий, теплий та комфортний, власний дім.

Голова райдержадміністрації Сергій Ільченко, заступник голови райради Валентина Орлова, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Емма Андреасян, Миколаївський сільський голова Дмитро Фоменко  та багато інших запрошених та безпосередніх учасників завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації. Очільник району наголосив, що сьогодні дуже важлива подія для дітей, які відтепер мають свою сім’ю, а також підкреслив, що основна діяльність та командна робота місцевої влади направлена саме на те, щоб кожна дитина виховувалась у  родинному колі. 

Зі сльозами на очах дорослі спостерігали за тим, як маленькі діти прощалися зі своїми друзями з Центру та, уже як справжні господарі, запрошували до себе у гості на свята. Теплі обійми, добрі слова – і уже велика родина їде до власної домівки.

Вдома на малечу чекало багато сюрпризів: вони стали учасниками квесту, в якому необхідно було шукати підказки та знаходити відповіді на загадки. У кожній кімнаті будинку для них було підготовлено нове завдання, а  діти із задоволенням їх виконували. Також радість для них принесли й солодкі подарунки. Після ігор кожна дитина отримала повітряну кульку та задумала найзаповітніше бажання. І всі разом випустили кульки у небо з вірою в те, що бажання обов’язково здійсниться.

«Ми щиро вдячні батькам за їх рішення – взяти до себе на виховання дітей, які були до цього позбавлені родинного тепла, любові та не знали, що таке справжнє дитинство. Сьогодні всі ми разом зробили велику справу – подарували дітям маму і тата! Я вірю в те, що ваша родина буде міцною та щасливою. Поважайте один одного, любіть один одного, допомагайте в усьому – і разом у вас все вийде! А ми завжди готові прийти вам на допомогу», - привітав сім’ю Панасюк очільник району Сергій Ільченко.

Тепер у сім’ї Руслана та Ніни Панасюк виховується десять дітей: троє власних, одна дівчинка під опікою та шестеро з державних закладів. Це - перший дитячий будинок сімейного типу, який придбано в районі за кошти державної субвенції та облаштовано завдяки зусиллям райдержадміністрації за підтримки Одеської облдержадміністрації. 

Раніше в районі були створені два ДБСТ на базі прийомних родин, які успішно діють. Тут відповідально і з любов’ю ставляться до своїх батьківських обов’язків.

Выпуск: 

Схожі статті