Змінив хід свого життя

Олег Анатолійович Демчук з тих людей, які завжди і в будь-якій ситуації можуть дати собі раду. Незважаючи на життя в інвалідному візку, чоловік не вміє сидіти, склавши руки. Тому постійно шукає собі заняття для душі, для саморозвитку і для того, щоб зробити свій внесок до сімейного бюджету. Минулого  року Олег Анатолійович всерйоз задумався над відкриттям власної справи. Для таких, як він, нині існує чимало центрів, де навчають різним професіям, що дають можливість реалізувати власний потенціал і бути корисними своїм близьким та суспільству. Нехитрі самостійні пошуки привели чоловіка до Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (село Лютіж Київської області). Тут він не лише здобув професію взуттьовика, а й знайшов нових друзів і просто хороших знайомих, з якими підтримує тісний контакт до сьогоднішнього дня.

Коли повернувся у рідне Затишшя – вирішив відкрити власну майстерню з ремонту взуття. Але для закупівлі обладнання та необхідних матеріалів потрібні були значні кошти. І тут, як на щастя, в районі з’явилися представники Програми розвитку ООН, які пропонують різноманітні проекти за кошти Австрійської Агенції Розвитку. Олег Демчук не міг втратити такої нагоди і завітав до Будинку культури, де проходила зустріч з бажаючими виграти грант. З-поміж інших чоловік виявив готовність позмагатися за австрійські гроші, і вже незабаром його запросили на навчання до Одеси. Тут йшло цікаве обговорення даної програми, учасників вчили писати бізнес-плани та вести іншу потрібну документацію. У результаті Олег Анатолійович здолав усі сходинки і став одним із щасливчиків-володарів гранту.

Після цього омріяне відкриття власної майстерні з ремонту взуття набуло реальних обрисів. Приблизно на сто тисяч гривень було закуплене сучасне обладнання, і чоловік став приймати перші замовлення. Роботу виконував швидко та якісно, аби все нові і нові клієнти з’являлися на порозі його майстерні. Ось так сильні тілом і духом наші співгромадяни можуть змінювати хід свого життя. Олег Анатолійович не побоявся розпочати все з початку і зробити все можливе для втілення своєї мрії, для того, щоб бути корисним своїй люблячій родині – дружині, трьом синам та маленьким онукам. Такі приклади надихають і вчать не опускати рук перед труднощами.

На знімку: Олег Демчук

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті