Нова техніка – для «погорільців»

Навчально-виховний комплекс «Балтська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 – колегіум» отримала нову комп’ютерну техніку в кабінет інформатики і нове обладнання в кабінет фізики в рамках комплексної програми «Освіта Одещини». 

Після пожежі, що сталася влітку 2018 року, викладачі навчального закладу знайшли в собі сили мобілізуватись, відновити навчально-виховний процес і з допомогою керівництва громади створили нормальні умови для навчання. Реконструкцію комплексу, постраждалого від пожежі, здійснено своєчасно. Поступово проводяться заходи з відновлення знищеного шкільного обладнання. 

- Після страшної пожежі, яка сталася в ніч на 11 липня 2018 року, наші два нових, повністю укомплектованих технікою, класи були абсолютно знищені. Для кабінетів інформатики і фізики напередодні новорічних свят ми отримали нові прилади та обладнання. Тепер досліджувати, вивчати, пізнавати навколишній світ дітям буде цікавіше. Ми щиро вдячні Одеській обласній раді, Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації та Балтській міській раді за можливість покращити навчальний процес, а особливо за яскравий вогник в очах дітей, які одразу ж поспішили на апробацію нової техніки! - розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Лойтаренко.

Нагадаємо, що під час свого робочого візиту до Одещини міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ставила саме Одеську область у приклад іншим регіонам держави. 

– Ми маємо робити все, аби підростаюче покоління могло отримувати освіту в найкращих умовах. У цьому є велика заслуга Президента України Петра Порошенка, адже за довгі роки держава чи не вперше звернула увагу на проблеми вчителів, а проблеми шкіл стали вирішуватися комплексно, починаючи з ремонту та благоустрою, закінчуючи різноманітними освітніми проектами для учителів та дітей. Завдання владних структур на місцях – й надалі втілювати у життя загальнодержавну програму «Нова українська школа» та оновлювати освітній простір шкільних та дошкільних закладів», – зауважив голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Довідка: Балтська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 була відкрита 1936 року. Вона розташована в західній частині міста в типовій триповерховій будівлі. В школі навчаються 669 учнів, працюють 64 педагогічних і 30 технічних працівників.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті