Шведський стіл для школярів

Бананомат, ледомат і навіть краваткомат. Як можна здогадатися із назви цих апаратів, вони  призначені для продажу в автоматичному режимі всього, чого завгодно – навіть біжутерії - і називаються вендіговими. Таке диво торгівлі до Одеси завезли ще п’ять років тому до  пологового будинку № 1.  Сьогодні вендінговий апарат встановлений і в новому одеському ліцеї «Європейський», розташованому на вулиці Маршала Говорова. Тут також організовано обіди за системою «шведський стіл», що являє собою абсолютно новий підхід в організації  харчування дітей. 

   Різноманітність продуктів і свобода вибору тепер доступна кожному учневі. Сьогодні дітям немає необхідності носити з собою готівку, система передбачає і безготівковий розрахунок. На те, як працює «шведський стіл» в Європейському ліцеї приїхав подивитися  міський голова  Геннадій Труханов, а заодно поспілкувався з дітьми, побажавши їм смачного. 

Такий підхід до  харчування виробляє у дитини культуру самостійного вибору,- підкреслив Геннадій Труханов,- дітям подобається ця нова система. Вільний вибір страв означає, що ти не просто прийшов  на  усе готове, стіл вже накрито, на ньому готові страви, і ти не розумієш звідки що взялося. Зараз кожен учень  стає активним учасником процесу вибору і вчиться  вмінню приймати вірне рішення. 

  - Працівники ліцею і діти вже звикли до самообслуговування в їдальні, - каже директор ліцею Алевтина Подорожна. - Перші два тижні було складно всім - і вчителям, і адміністрації і, звичайно ж, персоналу їдальні. Але поступово до нововведення призвичаїлися,  у дітей вже з’явилися нові навички поводження в їдальні, і навіть найменші учні раді тому, що можуть вибирати страву до душі. Сподобалася ця система і батькам.

 Марія, учениця 2-го класу та її однокласник Єгор радіють з того, що всі продукти у них перед очима, що це вже не рядок у меню, і можна одразу оцінити якість приготовленої страви.

  - Вся їжа  на “шведському столі” - смачна, порції великі, діти наїдаються! В принципі, це дуже сучасний проект, гідний високої  оцінки. За тиждень  «обкатки» організація обідів по-новому зарекомендувала себе з найкращого боку,- вважає Інна Горіна, мама учениці 6-го класу. 

   Якщо для дітей молодших класів організовано «шведський стіл», то старшокласники можуть на перервах скористатися вендінговим апаратом, в якому близько 160 відділень з готовими продуктами харчування. Всього одну хвилину витрачає ліцеїст на те, щоб отримати гарячій обід. 

  Вендінговий апарат має монітор - табло, яке показує стан апарату. Продукти, виготовлені на харчоблоці, вкладаються у холодильну камеру. Другий блок - це блок розігріву, оснащений промисловою мікрохвильовою піччю.

Ячейко-місце запрограмоване, воно не видасть продукт, якщо у нього закінчився термін придатності. 

  Вендінговий апарат заправлений першими, другими стравами, салатами, соками. Розплатитися можна як готівкою, так і карткою. Додаткова послуга - кожен з батьків  отримує СМС-повідомлення про те, що саме і на яку суму їхня дитина придбала в апараті. 

   Наостанок, прощаючись з викладачами та учнями ліцею, міський голова зазначив, що всебічна модернізація та удосконалення учбового процесу  в одеських школах – одне з програмних завдань муніципалітету.

Выпуск: 

Схожі статті