ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Лариса Стадніченко

Народна артистка України

- Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному суспільстві?

- Здається…. якщо жінка щаслива – то щаслива і країна. Жінка живе, кохає, створює та відроджує. У такому стані її душа надзвичайно красива і гармонійна.  І слова найпрекрасніші у світі, вони жіночого роду: душа, радість, закоханість, ніжність. І ще, звичайно, найголовніші людські поняття – мама, родина, батьківщина. А для мене… ще й музика! Вона – моє життя, впевненість, зачарованість.

Жінка у суспільстві має своє право. У неї свій особистий погляд на все: що її оточує, чим вона пишається, що їй болить. Жінка живе реальністю сьогодення: іде до крамниці, у перукарню, в клініку, спокійно спілкується з такими, як вона. Жінка не має права, як чоловік після роботи «залягти» на диван і роздавати якісь обов’язки оточуючим…

Жінка не має права бути не красивою, не привітною, не привабливою, тому, що вона Жінка! І приклад завжди і всюди з неї!

- Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Мені Господь подарував любов до Музики! Дарувати спів людству! Спілкуватися через пісню! Це дуже наполеглива і відповідальна «праця». Щоби вийти на сцену… треба багато працювати над собою і кожного разу бути новою, різною! І щоб тобі вірили, довіряли! Щоб співали разом з тобою, з твоєю душею! Та ще й наступає такий момент, коли свою майстерність ти можеш передати учням.

Мені до вподоби жити подіями країни, області, міста. Люблю знаходитись там, де на мене чекають. Це і великі сцени, і імпровізовані майданчики. І для того, щоб усе було, як найкраще, нам. Жінкам, треба бути обов’язково щасливими і красивими. Від цього буде щаслива і родина і Вкраїна.

Замислюйтесь над цим,чоловіки! 

А крім того... я ще обожнюю «спілкуватися» з квітами… вони для мене живі люди, кожен колір – це обличчя, що ще сказати… я романтик…

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті