ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Лілія Гричулевич

Голова Громадської ради Державного агентства водних ресурсів України, представник Грузинського культурно-освітнього центру «Іверія»

- Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному суспільстві?

- Роль жінки будь-де, і у суспільстві також, - бути порядною, чесною, достойною людиною. На мою думку, жінки, так як і чоловіки, насамперед мають бути самореалізованими та щасливими! Тільки у такому випадку можна говорити про роль в суспільстві. На сьогодні, за даними ООН Україна знаходиться аж на 138 місці у світовому рейтингу щастя, який враховує можливість займатися улюбленою роботою, отримувати за це гідну плату, відчувати себе корисними і бути впевненим у завтрашньому, ступінь соціальної підтримки, особистої свободи, став­лення людей до корупції і щедрість народу. Тому роль жінки у суспільстві бути щасливою людиною і робити щасливими тих, хто є поруч: чи-то в родині, у великому колективі, чи у будь-якій сфері життя. 

- Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

- Людині важко оцінювати свої здобутки - одні вважають що їх заслуги недооцінені суспільством, інші прагнуть завжди зробити більше для суспільства. Відношу себе до останньої категорії. Упевнено можу сказати, що все своє свідоме життя мене приваблювала робота у сфері охорони довкілля, здебільшого – водних ресурсів. З дитинства я долучалась до розчистки джерел, потім працювала у сфері управління водним господарством, а тепер є головою громадської ради Держводагентства України. Для мене це над відповідальна місія. Як людині різнобічних уподобань мені приносить величезне задоволення діяльність у сфері популяризації української культури і традицій в Україні і за її межами. А також реалізація соціальних патріотичних українсько-грузинських проектів.    

Я високо ціную довіру грузинської діаспори півдня України, що дає мені можливість разом з партнерами з дружньої Грузії реалізовувати соціальні українсько-грузинські проекти для сприяння миру і збереження територіальної цілісності України і Грузії. 

Позиціоную себе як жінку, яка пишається своєю діяльністю у будь-якій сфері, бо я роблю все з любов’ю до людей. Тому я хочу, щоб мене любили і поважали 365 днів на рік, а не один раз – 8 березня. Бо невидима боротьба жінок проти гендерної дискримінації триває щоденно і потребує суспільної підтримки, а не «подарунків і квітів» раз на рік.

А крім того... я ще вважаю свою сестру Тетяну ЄДИНОЮ людиною, яка є для мене справжнім зразком для наслідування!

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті