ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Марина Жуковська

Директор телеканалу «Одесса»,  телеведуча, заслужений журналіст України

Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному сус­піль­стві?

Вважаю, дуже важливо щоб у сучасному суспільстві зберігалися традиційні і гармонійні взаємовідносини між чоловіками і жінками. Очевидно, що це питання набуває особливого значення останнім часом. Маю на увазі, що роль жінки не потрібно штучно перебільшувати або ж применшувати. Дивним, на мою думку, є намагання у сучасному світі зробити рівними чоловіків і жінок, навіть у тих сферах життя де перевага чоловіків беззаперечна. Потрібно розуміти, чи зажди є необхідність зрівняти права чоловіків і жінок, і яка у тому гостра потреба… 

Жінка-лідер, і таких яскравих прикладів дуже багато і в державі, в регіоні, і в нашому найкращому місті Одесі – викликає величезну повагу, але жінка-мати це найважливіше покликання жінки з покон віку і на завжди. 

Найперше, що необхідно суспільству – це гармонія у всьому, а жінці – право обирати самостійно, свідомо і відповідально своє майбутнє, своє життя.

Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Ще на початку мого свідомого життя я мала на меті бути «кимось», стати особистістю. І у пошуку себе навіть були спроби працювати викладачем, з чим я успішно справлялась. Але життя, час, вподобання накладали свій відбиток на формування моєї особистості. А найголовніше – це були люди – достойні, високопрофесійні майстри медіапростору, відомі журналісти, телеведучі і диктори. Завдячуючи таким учителям, підтримці партнерів по роботі, згуртованій роботі однодумців вдалося сформувати колектив, з яким ми вдало працюємо вже багато років. А ще – я щаслива мама.

А крім того... я багато читаю. 

І як кожна нормальна жін­ка маю свою особливість – у мене «пристрасть», яка може здатися дивною… Дуже люблю прибирати пилососом, саме цей процес… У мене їх, пилососів, аж три. Вони різні. А за прибиранням я подумки можу вирішити багато питань, які потребують «зануритися у себе» і віднайти те єдине вірне рішення серед багатьох можливих.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті