ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Наталя Полякова

Начальник управління забезпечення діяльності керівництва апарату Одеської обласної ради, заслужений юрист України

Яка роль жінки, на ваш погляд,  у сучасному суспільстві?

На мою думку ознакою цивілізованої, правової та економічно розвиненої держави є високий статус жінки у суспільстві. Історично склалося так, що головним призначенням жінки було материнство та забезпечення домашнього затишку. Темп нинінішнього життя потребує від жінки одночасно встигати займатися сім’єю, побутом та кар’єрою. Усе більше представниць прекрасної статі ми можемо бачити на керівних посадах в органах державної влади, місцевого самоврядування та в бізнесі. Розвиток сучасного суспільства не можливий без активного залучення жінок до усіх процесів його життєдіяльності.    

Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

Моїми пріоритетами як жінки у суспільстві є досягнення гармонійного поєднання сімейних цінностей та роботи. Реалі­­зація жінки у кар’єрі неможлива без підтримки рідних їй людей та навпаки. Не можу сказати, що це поєднання завжди дається легко, але постійна робота над собою, прагнення не зупинятися на досягнутому, цілеспрямованість мені завжди допомагають.

Ставити перед собою цілі та неодмінно втілювати їх у життя я звикла з дитинства. Коли батьки відвели мене до секції з художньої гімнастики. Згодом, завдяки власній наполегливості та праці, я отримала звання «Заслужений майстер спорту з художньої гімнастики». Спорт залишається моїм натхненням і сьогодні. Заря­­дитися позитивом та енергію для нових звершень у повсякденному житті мені допомагають заняття спортом.  

 А крім того... знедавна моїм хобі стало фотографування. Фотографія для мене відмінний спосіб релаксації та можливості побачити красу навколо себе.

 

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті