ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Олена Друтіс

Почесний Консул Литовської Республіки в Одесі та Одеській області

- Яка роль жінки, на ваш погляд, у су­часному суспільстві?

- Жінка дає життя усьому людському і людяному. Жінка є джерелом нового життя. Через жінку продовжуються покоління, жінка продовжується у своїх дітях, а ще жінка продовжує не тільки себе, а ще й усе покоління своєї родини та родини свого чоловіка у дітях. У тому є висока місія жінки на землі.  Саме це, на мою думку – головна роль жінки і у житті, і у суспільстві і в родині. Кожна жінка має не тільки народити дитину, а й виховати нового члена суспільства через певні настанови, а краще своїм прикладом через взаємовідносини з людьми. Так було і буде завжди. 

За першою освітою я акушер-гінеколог, а за другою - психолог, то і сприймаю важливість життя через основні принципи утворення, побудови та продовження світу, що можливе завдяки певній циклічності. Так, це прості догми, відомі кожному, хто розуміється на філософії життя. 

Що ж стосується саме ролі жінки у СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ, то давно стало очевидним, що сучасна жінка може достойно, на високому професійному рівні працювати майже у всіх галузях і при цьому з великим успіхом очолювати організації і установи, керувати всіма напрямками внутрішньої і зовнішньої політики, економіки і безпеки країни, а головне брати на себе відповідальність за країну і народ, як наприклад очільник країни, яку я представляю в Одесі і Одеській області – це Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайте.  

Та у першу чергу жінка повинна залишатися жінкою, зігрівати свою родину добром, любов’ю, душевним теплом, увагою та навіть інколи виступати дипломатом і переговорником у різних ситуаціях…

Жінка це високе звання, яке потрібно нести достойно, з честю через усе життя!

- Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у суспільстві? 

- Я радію тим, що кожного дня, кожної хвилини відчуваю себе щасливою дружиною і мамою. Разом з чоловіком вдалося створити цікавий сімейний бізнес, який також підкреслює жіночу сутність. Ми розвиваємо виробництво екологічно чистої харчової продукції – це органічні рослинні масла… і це лише частка в групі наших компаній. Нашу продукцію знають і визнають  в Україні і за кордоном. Чому я наголосила, що у цьому є жіноча сутність? Усе просто… Якщо люди піклуватимуться про здорове харчування, здорову екологію, то і покоління наше буде сильним і здоровим. Підсвідомо кожна жінка рано чи пізно думає про те, що вона залишить після себе. Я з повною відповідальністю можу сказати, що ідея здорового способу життя, здорового харчування набуває у суспільстві потужних обертів уже сьогодні, і ми – наша родина доєдналися до цього важливого процесу й успішно реалізуємо свої задуми.

А крім того... я дуже люблю готувати, знаю кухню різних народів і готую досить смачно. А у вільний час я в’яжу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті