ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО. Світлана Бедрега

Заступник Одеського міського голови - директор департаменту фінансів Одеської міської ради

- Як Ви вважаєте, яка роль жінки у суспільстві?

- Про роль жінки говорити можна дуже багато.

Скажу од­ним словом: жінка це дуже відповідально. 

- Які вчинки і здобутки вам допомагають стверджуватися, як жінці у сус­пільстві? 

- Як заступник міського голови я вже рік відповідаю за соціальну сферу та охорону здоров’я. До речі, переважна частка бюджету міста якраз припадає саме на ці напрямки, що й доводить, врешті-решт - бюджет міста  є соціально орієнтованим.

 Із працюючих у соціальній сфері  -  95% жінки, від яких іноді залежить соціальна стабільність у місті. Вони дарують людям надію на краще, надають   допомогу тим, хто цього потребує. Важко перерахувати усі категорії громадян, якими опікуються соціальні служби: ветерани, пенсіонери, особи з інвалідністю, сім′ї з дітьми, особи без визначеного місця проживання та всі ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію. І для кожного треба знайти шлях для вирішення проблем. А це можуть зробити лише професіонали та небайдужі люди.

Соціальні працівники відіграють важливу роль у підтримці української родини, збереженні сімейних цінностей, реалізації  гендерної політики. 

У минулому році з`явилося управління сімейної та гендерної політики у складі департаменту праці та соціальної політики. За цей час наші жінки показали наскільки вони активні і небайдужі до всього того, що відбувається на рівні міжнародної спільноти.

У місті створено міську координаційну раду з питань сім›ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яку я очолюю…

Уперше в Одесі відбулася жіноча конференція, у якій взяли участь понад 150 учасників, серед них представники міжнародних громадських організацій та благодійних фондів, депутати, керівники департаментів та управлінь, представники громадських організацій Одещини, Вінниччини, Херсонщини. 

Усі відзначали необхідність впровадження принципів рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Бо це є однією з важливих умов позитивних змін у суспільстві, реалізації прав людини і самореалізації особистості та виконання міжнародних зобов›язань у галузі прав людини.

А крім того... граю в інтелектуальні ігри монополія, скрабл, рубікуб…

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті