Жінка! Як багато в цьому слові…

З глибин народної мудрості спливають найтепліші слова про ніжність і чарівність, доброту і любов, турботу і жіночність, чуйність і красу, силу і цілеспрямованість… 

І все це про жінку, яка у сучасному світі все частіше бере на себе відповідальність і за родину – як мати і дружина, і за колектив – як лідер і керівник.

А все задля розвитку рідного села, міста, регіону і держави…

І саме таких жінок у переддень свята ми запросили до нашого бліцопитування.

Видатні, впливові, надзвичайні і креативні… саме такими ми знаємо жінок, які допомагають втілювати в життя непрості завдання, продиктовані сучасністю.

Але кожна жінка назавжди залишається втіленням добра, мудрості, гармонії і потужної внутрішньої сили. І ці невеличкі інтерв’ю дадуть ще один привід у тому пересвідчитися. 

Хто в домі хазяїн?

«Погодьтеся, настільки сильною має бути людина, аби згодилася на переосмислення значення сім›ї, подружніх відносин та спільного знаменника: «хто головний, а хто помічник». 

Сьогодні роль жінки вже не обмежується виконанням обов›язків по домашньому господарству, доглядом за дітьми та служінням законному чоловікові. У жінки є право вибору й вона сама для себе вирішує, яким шляхом їй іти по життю: будувати кар›єру й бути незалежною хоча б у фінансовому плані чи просто стати прекрасною матір’ю й дружиною, залишаючись при цьому домогосподаркою. 

Я готовий сперечатися з будь-ким, хто почне доводити, що «сучасні жінки стають схожими на чоловіків». Я швидше за все погоджуся з твердженням, що «деякі чоловіки стають схожими на жінок».Чоловікам потрібна деколи саме жіноча порада, адже в її основі лежать мудрість та славетна інтуїція знання. А за «холодним розумом» – то вже до нас.

Але, відверто кажучи, намагання розподіляти суспільство на чоловіче й жіноче, все одно, що поставити собі на меті виростити на яблуні лише половинку плоду», – висловився Анатолій Урбанський, голова Одеської обласної ради.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті