Село – під наглядом

У селі Веселий Кут встановили камери відеоспостереження. Для безпеки мешканців їх розмістили у ключових місцях села, а саме - на в’їзді і виїзді, а також у місцевому клубі та дитячому садку, біля будівлі сільської ради та на дитячому ігровому майданчику.

Вся інформація з камер спрямовується на головний пульт відділу поліції міста Арциз, а сама система відеоспостереження працює в режимі онлайн.

Додамо, що роботи проводяться за рахунок коштів обласного бюджету.

Першим у Арцизькому районі камери спостереження встановило село Задунаївка. Ці заходи дозволять співробітникам поліції оперативніше реагувати на злочини, а також це відмінний засіб для профілактики протиправних дій.

Нагадаємо, що рішення про додаткове посилення безпеки суспільства було ухвалене під час семінару-наради органів місцевого самоврядування, що відбулося у Арцизькій районній державній адміністрації за участі голів міських і сільських рад, а також в.о. керівника Арцизького підрозділу поліції Олександра Кучугура.

- Такі системи повинні бути, принаймні, в усіх закладах торгівлі, розважальних закладах, парках, на продовольчому та промисловому ринках, автостанції, залізничному вокзалі, а також на в’їздах і виїздах з міста, - впевнений Олександр Кучугура. - Їх можливості дозволять нарядам поліції в реальному часі розпізнавати обличчя людей та номерні знаки транспортних засобів, тим самим оперативно реагувати на правопорушення.

Крім того, під час наради правоохоронець звітував перед громадою про стан боротьби зі злочинністю у Арцизькому районі.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті