Осередок здорового дозвілля

На території опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» 29 березня  урочисто відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям для занять футболом, волейболом та бас­кет­болом. Поряд для малечі об­лаштовано ігровий комплекс. На реалізацію спортивного проекту витрачено понад 3 млн. грн. (співфінансування обласного і місцевого бюджетів). 

— Спільно з районною владою нам вдалося втілити в життя такий спортивний проект. Невдовзі ще три сучасних спортивних майданчики з’являться у Троїцькому, Зеленогірському і у Любашівці, біля школи-ліцею. Ми надалі будемо розширювати мережу спортивних об’єктів у регіоні та впроваджувати інші проекти для підвищення якості життя людей, — сказав на урочистостях заступник голови облдержадміністрації Сергій Колебошин.

Варто відзначити, що головними героями свята були вихованці футбольного клубу «Юність» (тре­нер Олег Лобанов). Цей клуб вже понад десять років прославляє наш край, Одещину і Україну на різноманітних турнірах, зокрема, й міжнародних. Тож почесні гості вручили юніорам й тренеру кубки і медалі за ІІІ місця, виграні в обласному турнірі на приз «Шкіряний м’яч» та Міжнародному турнірі «Brest Cup 2019», який днями відбувся у Республіці Білорусь. 

Символічну стрічку перерізали юні футболісти ФК «Юність». Гості вручили школярам шкіряні м’ячі. Спортивний інвентар від депутата Верховної ради України Івана Фурсіна передав дітям його помічник Максим Обод.       

Після відкриття відбувся това­риський футбольний матч між ко­мандами школярів та їхніх батьків. 

Додамо, що напередодні багатофункціональний спортивний майданчик також відкрили у селі Курісове, Лиманського району. А торік в регіоні було збудовано 33 спортивні об’єкти різного типу.

На знімку: урочиста мить.

Фото автора

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті