Наша колега – Герой Рені

Цьогоріч, у межах соціального проекту Love Reni титул «Герой Рені-2019» здобула журналістка Антоніна Бондарева, котра більше 15 років пропрацювала власним кореспондентом «ОВ».

Вручаючи їй заслужену нагороду, ідейний натхненник проекту Окерт Потгітер наголосив, що протягом вже давно спостерігає за творчістю нинішньої героїні і переконаний, що висвітленням цікавих подій вона надихає інших людей творити добро. Йому імпонує позитив, який доносить журналіст читачам і телеглядачам у своїх статтях і сюжетах. 

З цього приводу талановита журналістка Антоніна Бондарева зазначила, що соціальний проект Love Reni також є одним з яскравих проявів позитиву на теренах Бессарабії. Тому газета «Ренійський вісник», канал «Новини Рені» і сайт «Рені-Одеса» надають цьому та іншим проектам свою інформаційну підтримку. 

— Вважаю, що «душі прекрасні пориви» слід висвітлювати, підтримувати і популяризувати. Особисто я не відношу себе до церкви «Світло світу» (мій батько був старообрядцем), але щиро підтримую соціальний проект Love Reni. Адже він дає можливість нашій молоді висловити свої ідеї, проявити свою творчість та активну життєву позицію. Старшокласники набувають безцінного досвіду командної роботи, який знадобиться їм в житті, а ще вчаться бачити світ в усіх його яскравих кольорах, передаючи своє бачення іншим, — зазначила Антоніна Бондарева.  - Якщо говорити про медіа-проект «Новини Рені», завдяки якому я отримала титул, відверто скажу, що він не відбувся б без «благословення» Ренійського міського голови Ігоря Плехова і без щоденної, скрупульозної роботи мого колеги Валерія Криворота, який не тільки знімає і монтує відеосюжети, але й узяв на себе все технічне забезпечення.  А ще цей проект зітканий з тисяч інтерв’ю, які дали нам жителі Рені і Ренійського району. Я його дуже люблю, а разом зі мною ще чотири тисячі людей — саме стільки передплатників має канал «Новини Рені». І з усіх офіційних нагород, які є у мене від Національної спілки журналістів, Президента України та органів місцевого самоврядування, ця найцінніша і найпрестижніша, бо народна.

На знімку: Герой Рені А. Бондарева.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті