Одна на всіх

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Любашівці відзначили урочистою ходою. Тон святкуванню задавала колона ветеранів війни в Афганістані, яка під бравурні марші духового оркестру пройшлася центральною вулицею селища. Біля Меморіалу загиблим відбувся багатолюдний мітинг-реквієм. Його відкрив  хор ветеранів «Стожари». 

Присутній на нинішніх урочистостях народний депутат України Іван Фурсін відзначив, що 9 Травня для нього є і буде великим Днем Перемоги, бо мільйони українських воїнів героїчно воювали з ворогом на фронтах Другої світової війни. Серед них і його дід. 8-10 мільйонів наших співвітчизників загинули, щоб сьогодні ми будували нашу незалежну і процвітаючу країну.  

Здоров’я, миру, радості та благополуччя бажали, насамперед, ветеранам війни та усім присутнім  перший заступник голови РДА Валерій Мочуляк, голова райради Сергій Паровик, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, військовий комісар Віталій Бровченко, голова районної ради ветеранів Галина Слободзян. Потім молодь представила зворушливу літературно-музичну композицію «Перемога — одна на всіх».  Після покладання квітів усі бажаючі частувалися солдатською кашею з польової кухні. 

На знімку: покладання квітів до монументу. 

Фото автора

Выпуск: 

Схожі статті