Діти за здоровий спосіб життя

З 27 до 29 травня в Одесі відбувся XV обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».  Захід проводять щорічно, і щороку все більше школярів отримують можливість проявити себе на сцені. Діти власним прикладом популяризують спорт та доводять своїм одноліткам (і, напевно, самим собі) як важливо бути здоровим. Але тут не було довгих лекцій, якими так легко втомити пересічного учня. Ідеї доносились через річ, зрозумілу кожній дитині, – гру. Конкурсні змагання були організовані на базі дитячого центру «Молода гвардія».  Тридцять три агітбригади з усієї Одеської області зібралися тут, щоб продемонструвати свою прихильність до здорового способу життя.

Юні учасники, здається, поставились до отриманих завдань серйозно. При моїх спробах когось відволікти від репетицій, діти казали, що зараз зайняті і не можуть говорити. Це й не дивно, адже, щоб потрапити до Одеси, всім учасникам довелось показати себе кращими з кращих на попередньому етапі змагань. Але там вони конкурували з дітьми зі свого району. Тут же, в Одесі, їхніми суперниками стали школярі, які стали лідерами в своїх околицях. За таких обставин розслаблятися не варто! Коли ведучий на відкритті запитав учасників, чи хочуть вони, щоб перемогла дружба, з усіх кінців зали пролунало дружнє дитяче «Ні-і-і-і!». Хоча, загалом, мотивація на високий результат нікому не завадила гарно провести час й завести нові знайомства.

-  Команда “Імпульс” нашої Новокальчев­ської загальноосвітньої школи зайняла восьме місце, увійшовши до десятки найкращих команд з усієї Одеської області,  - каже керівниця відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Новокальчевської ОТГ Ірина Сензюк. - Діти залишилися задоволені, загалом, враження від фестивалю - позитивні. Ми регулярно беремо участь в таких змаганнях, зокрема, маємо багаторічний досвід «Джури» з обласного етапу.

Перший день фестивалю був присвячений художній творчості. Біля концертної зали дитячого центру були розвішані різноманітні плакати, малюнки, банери. Тут кожна команда проявила себе як могла. Одні зображення були намальовані від руки, інші ж явно були зроблені за допомогою комп’ютерної графіки й роздруковані на принтері. Наприклад, учениці одеської школи №121 презентували масштабний банер, за яким при бажанні спокійно могла сховатися вся команда разом з учителькою. В розмірах та у художньому виконанні учасників ніхто не обмежував. Але тема була одна: донести думку про те, як важливо берегти своє здоров’я. 

Другий день заходу був просвітницьким. Згідно результатів жеребкування, діти отримували завдання на день. Комусь потрібно було приготувати на вечір літературно-спортивно-музичну міні-композицію. Іншим учасникам випало презентувати просвітницьку роботу на тему здорового способу життя. Вже за результатами всіх пройдених змагань журі визначило переможців фестивалю. В загальнокомандному заліку найкраще проявили себе школярі нашої Бессарабії.  Першість здобула команда «Молодь за майбутнє» Ренійського району, друге місце посіла агітбригада «Позитив» з Ізмаїл, а третє  дісталося «Новій хвилі» з Арцизького району. Всі учасники були нагороджені призами, грамотами та гарним настроєм від добре зробленої роботи.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті