Попросилися до сиротинця

ЯК ЗАХИСТИТИ НАШИХ ДІТЕЙ?

Дев’ятирічна дівчинка з восьмирічним братом прийшли до поліцейської дільниці і попросили влаштувати їх до інтернату.  Діти заявили, що додому повертатися категорично відмовляються, адже їхня мати постійно пиячить з вітчимом, а останній їх систематично ображає і нецензурно лається.  

— Брат з сестрою були голодні і дуже налякані. Вони називали свій будинок «пеклом» і просили направити їх до притулку.  Дітей доставили до місцевої лікарні для проведення медичного обстеження.  Спільно зі службою у справах дітей було ухвалене рішення про те, щоб влаштувати їх до дитячого центру соціальної реабілітації, —  розповів начальник Арцизького відділу поліції Олександр Кучугура. 

 Горе-батьки — 33-річна місцева мешканка і її 35-річний співмешканець — помітили відсутність дітей тільки вночі і, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прийшли в їх пошуках у райвідділ. 

Їх притягнуть до відповідальності за трьома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення: ст. 178 (розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях), ст.  173-2 (вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження  корекційної програми) і ст. 184 (невиконання батьками обов’язків із вихованню дітей).

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті