Хто заплатить за пенсіонера?

Є такий Благодійний фонд «Let’s help!». Він існує вже не один рік і часто проводить акції на підтримку пенсіонерів у багатьох містах України.

Нещодавно його волонтери Світлана Жигалко та Марія Бойчева провели акцію у супермаркеті по вул. Героїв Крут. Вони пропонували оплатити чек на покупки, які зробили пенсіонери.  

 - Проведенням флешмобу ми прагнемо привернути увагу суспільства, посадових осіб, депутатів до скрутного становища українських пенсіонерів. Люди похилого віку через мізерність пенсій часто не можуть купити навіть найнеобхідніше, - зазначила Світлана Жигалко.  

Деякі люди відмовлялися від запропонованої допомоги. Хтось соромився прийняти такі подарунки, хтось казав, що вистачає на їжу. Але були пенсіонери, котрі із вдячністю погоджувались на допомогу. 

Наприклад, одеситка Людмила. Вона прийшла купити тільки крупу і кілька яєць. Але Марія Бойчева оплатила своєю банківською карткою ще й кілька пачок цукру, пакет сметани і пляшку олії.  Вся покупка обійшлася в 100 грн. 

 - Зазвичай пенсіонери дуже економні, середній чек приблизно на 100 гривень,- кажуть волонтерки.  

Дівчата вже досвідчені, тому із легкістю визначають тих, кому потрібна допомога в першу чергу.

Цього разу під час акції до волонтерів фонду приєдналися й інші небайдужі одесити, які зібрали до загального кошика 3000 гривень. Близько двадцяти літніх одеситів отримали допомогу.

Выпуск: 

Схожі статті