Veterans hub в Одесі

Одеса стала другим містом в Україні, де відкрили простір для учасників бойових дій - Veteran Hub.  До цього Veteran Hub був лише в Києві.

 У хабі ветерани зможуть проходити різноманітні освітні курси, брати участь в тематичних зустрічах і відпочивати в компанії товаришів по службі.

- Приходячи сюди, ветерани зможуть отримати психологічну та юридичну допомогу, а також знання і гарний настрій.  Наша мета - зробити їхнє життя кращим, а самих ветеранів більш успішними, - заявив представник від Одеської області в Раді ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів України Олександр Голопотелюк.  Ветеранський простір призначений для бійців та їхніх рідних.  Незабаром для учасників бойових дій «Київська Школа Бізнесу» проведе навчальний курс.

 Хаб відкрито при фінансовій підтримці уряду США і міжнародних партнерів. Посприяли також проректор національного педагогічного університету ім.  Ушинського Сергій Тронько і керівник Міністерства у справах ветеранів в Одеській області Микола Сторожук, а також громадські організації, серед яких «Одеський чорноморський центр конверсії військових кадрів» і «Товариство організацій учасників АТО Одеської області».

Хаб знаходиться за адресою: вул. Старопортофранківська, 26.

Выпуск: 

Схожі статті