За рахунок громадського бюджету міста

ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ ОДЕЩИНИ

Одеса з кожним днем ​​стає все красивішою.  У Приморському районі ремонтуються і закладаються нові парки. Маленькі одесити і гості міста із задоволенням відпочивають в Стамбульському і Грецькому парках, на краще змінилися парк Перемоги і парк ім. Т.Г.  Шевченка. Навесні оновився затишний парк Космонавтів, який  знаходиться біля Середньофонтанської площі.

Зелену зону, розташовану на розі Фонтанської дороги і проспекту Гагаріна, почали упорядковувати ранньої весни. Навести лад у парку вдалося за рахунок реалізації  проекту-переможця Громадської бюджету-2019  «Благоустрій парку Космонавтів» з кошторисом майже 1,5 млн грн.

За задумом авторів проекту, на доглянутій території міського оазису з ландшафтним дизайном і зонами відпочинку з’явилися багатофункціональні дитячі та спортивні майданчики. Зокрема, тренажерний комплекс для занять воркаутом, дитячий ігровий комплекс, а також нові лавки та урни. 

Раніше в парку Космонавтів облаштовано доріжки з плитковим покриттям, відремонтовано зовнішнє освітлення і приведено до ладу зелену зону.

Озеленювачі регулярно викошують траву, навесні висадили яскраві літні квіти на клумбах. Відновив роботу фонтан, який, особливо у спекотну погоду, приваблює своєю свіжістю відпочивальників. Є тут бювет, і закликає помолитися під своє склепіння Свято-Троїцький храм. Звичайно ж, не забарилися й підприємливі люди, влаштували тут кіно-веломоторозваги для дітей та розмістили різноманітні атракціони.

Особливо полюбляють гуляти у парку матусі і татусі з маленькими дітьми. Більш старші граються на чудовому дитячому майданчику або займаються спортивними вправами. Тож у парку зранку до вечора гомінко звучить веселий дитячий сміх.

Варто відзначити, що, окрім любителів природи, до парку занадуються охочі поцупити якесь деревце. Так, 4 квітня співробітники КП «Міськзелентрест» виявили пропажу 

4 пірамідальних туй, 8 кущів ялівцю і близько 40 кущів бересклету. Всі рослини зникли з однієї з головних алей парку, що йде від фонтану до трамвайної зупинки. Орієнтовна сума завданих збитків — майже 12 тис. грн.  

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті